Vacature: Werkvoorbereider

27/2/2020

Wij zoeken een werkvoorbereider!

Vind jij voorspelbaar maar saai en werk je graag in een gedreven en enthousiast team? Kun jij goed plannen en organiseren? Ben jij een kei in het begeleiden van projecten en aansturen van monteurs? En eet je op donderdag graag een gehaktbal mee op onze ‘snackdag’? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wegens toenemende werkzaamheden zoeken wij per direct een werkvoorbereider die ons team komt versterken. Agro-NRG is al meer dan tien jaar een toonaangevende leverancier van hoogwaardige Zon-PV systemen voor agrarisch ondernemers en andere mkb’ers. Wij staan voor duurzaamheid, kwaliteit en Twentse nuchterheid.

Wat ga je doen als werkvoorbereider?

Voor de functie van werkvoorbereider zijn we op zoek naar een praktische/zorgvuldige persoon die goed kan communiceren, plannen en organiseren. In deze uitdagende functie werk je productieorders uit wat betreft de uit te voeren werkzaamheden, monteurs, hoeveelheden materialen en onderdelen. Verder bepaal je de haalbaarheid en maakbaarheid op basis van de technische mogelijkheden van onze producten. Je komt te werken in een gezellig, gedreven team waar geen enkele dag hetzelfde is.

Taken zijn o.a.:

 • Plannen en aansturen van montageteams
 • Projectplan opstellen en werktekeningen maken
 • Project in uitvoering begeleiden
 • Bespreken van zaken over de uitvoering van de werkzaamheden met de meewerkend projectleider en collega’s
 • Signaleren van problemen en het doen  van voorstellen om tot een oplossing te komen
 • Het regelen van eventuele benodigde diensten ten behoeve van het project, b.v. hoogwerker, kraan etc.

Wat vragen wij van jou?

 • MBO/HBO niveau
 • Praktische elektrotechnische kennis
 • Enige kennis van Autocad is een pré
 • Heel veel enthousiasme

Wat hebben we jou te bieden?

 • Fulltime functie van 40 uren
 • Jaarcontract, bij goed functioneren uitzicht op een vaste baan
 • Interne opleiding en begeleiding
 • Veelzijdige functie in een dynamisch bedrijf dat zich steeds blijft ontwikkelen.

Solliciteer snel!

Ben jij degene die ons team komt versterken? Solliciteer dan direct en mail je motivatiebrief, voorzien van CV, vóór 31 augustus 2020 naar: cindy.broekhuis@agro-nrg.nl of bel ons op 0541-200150.